Volswagen EOS Highline Yakıt Tüketimi ve Teknik Özellikleri

Almanya’nın ürettiği araba markaları genellikle araba sahiplerinin istediği her türde özelliği de bünyesinde barındırır. Araba kullanan kişilerin aradıkları konfor ve güvenlik gibi unsurları, Volswagen modellerinin de çok iyi bir şekilde karşıladığı görülmektedir. Bunun yanı sıra 2009 yılında üretilmiş olan Volswagen EOS Higline modeli de kişilerin tercih ettikleri marka ve model içerisinde yer almaktadır.

Yakıt Tüketimi

Volswagen EOS Highline yakıt tüketimi şehir içinde 100 kilometrede 8,5 litre iken, şehir dışında yine aynı şekilde 100 kilometrede 5,6 litredir. Genel olarak diğer pek çok modelden biraz daha fazla yaktığını söylemek mümkündür. Ayrıca Volswagen EOS Highline ortalama olarak 55 litre yakıt deposuna sahip olan bir modeldir.

Teknik Özellikleri

Volswagen EOS Highline teknik özellikleri sınıflandırıldığında öncelikle motor hacmine değinmek gerekir. 1390 cc motor hacmine sahip olan Volswagen EOS Highline modelinin 160 hp de maksimum gücü bulunur. 380 litre bagaj kapasitesine sahip olan modelin farklı renk seçeneklerine rastlamak da mümkün olmaktadır.

Volkswagen EOS 1.4 TSI Yakıt Tüketimi ve Teknik Özellikleri

buradan ulaşabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*