Volkswagen Bora 1.9 TDI Yakıt Tüketimi ve Teknik Özellikleri

3

Alman arabaları içerisinde yer alan markalardan birisi de Volkswagen olmaktadır. Araç içi konforundan ötürü de geniş kitlelere yayılmış olan bu markanın pek çok modele sahip olduğunu söylemek mümkündür. Volkswagen modelleri içerisinde yer alan ve piyasaya çıkış tarihinden beri de pek çok kişi tarafından beğenilerek kullanılan bir model Volkswagen Bora 1.9 TDI olmaktadır.

Yakıt Tüketimi

Volkswagen Bora 1.9 TDI yakıt tüketimi şehir içinde 7,2 lt/100 km, şehir dışında 4,6 lt/100 km’dir. Aracın ortalama yakıt tüketiminin ise 5,5 lt/ 100 km olduğu hesaplanmıştır. Ayrıca Volkswagen Bora 1.9 TDI modelinin yakıt depo hacmi ise 55 litredir.

Teknik Özellikleri

Volkswagen Bora 1.9 TDI teknik özellikleri incelendiğinde modelin; 130 bg gücünde olduğu görülür. Bununla birlikte aracın ilk olarak 2001 yılında son olarak da 2005 yılında üretildiği bilinmektedir. Volkswagen Bora 1.9 TDI modelinin sedan kasa tipi bulunmakta olup 205 km/ saat azami sürati vardır. Aracın farklı renkleri de mevcuttur.

Volkswagen Bora 1.8 Yakıt Tüketimi ve Teknik Özellikleri

buradan ulaşabilirsiniz.

3 Yorumlar
  1. Faruk diyor

    Volkswagen markası olması ve aracın yakıt tüketiminden dolayı bakmak olduğum araçlar arasında yer alıyor. Temizini bulduğum an alacağım.

  2. ural diyor

    Volkswagen markasının en çok beğendiğim araçlarından bir tanesi de Bora, ancak hiç 1.9 motorunu denemişliğim olmadı, eminim ki sürüş açısından mükemmel bir keyif veriyordur.

  3. Fadıl diyor

    Volkswagen markasının Bora modelinde 1.9 motorun üstü var mı acaba? Güç açısından oldukça beğendiğim makul fiyatlarda bulunan bir marka olduğu için merak ediyorum.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.