Volkswagen Arteon R Line Yakıt Tüketimi ve Teknik Özellikleri

1

Alman araba markaları içerisinde yer alan Volkswagen markası gerek şıklığı, gerekse de rahatlığı açısından tercih edilen modelleri içermektedir. Volkswagen modelleri çok tercih edilen arabaları da bünyesinde barındırmaktadır. Bununla birlikte Volkswagen Arteon R Line açısından aşağıdaki gibi sınıflandırılabilmektedir.

Yakıt Tüketimi

Volkswagen Arteon R Line yakıt tüketimi olarak şehir içinde 7.1 lt/ 100 km, şehir dışında ise 5.1 lt/ 100 km yakıt tüketiminde bulunmaktadır. Genel yakıt tüketiminin ise 5.9 lt/ 100 km olduğu görülmüştür. Ayrıca Volkswagen Arteon R Line modeli benzinli olan bir modeldir.

Teknik Özellikleri

Volkswagen Arteon R Line teknik özellikleri konusuna bakıldığında 240 beygir gücüne sahip olduğu görülmektedir. Bununla birlikte otomatik vites ile donatılmıştır. Ayrıca 563 litre de bagaj kapasitesine sahip olmasından dolayı, büyük bagaj sevenler için vazgeçilmez olan modeller arasında yer alabilecektir. Volkswagen Arteon R Line 2018 yılında piyasaya sürülmüş olan ve hem rahatlığı hem de görünüşü açısından çokça tercih edilecek modeller arasında yer alabilecektir.

Volkswagen Arteon 1.5 TSI Yakıt Tüketimi ve Teknik Özellikleri

buradan ulaşabilirsiniz.

1 yorum
  1. helin diyor

    yakıt tüketimi açısından araç ortalama olarak 100 km’de iyi yakıt tüketimi yapıyor. Ancak dizel tercihi de keşke olsaydı. yine de motor gücü açısından da görüntü açısından da mükemmelliğinden ödün vermiyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.