Porsche Panamera GTS Yakıt Tüketimi ve Teknik Özellikleri

0

Son dönemlerde araba ihtiyacı geniş bir özellik göstermeye başlamıştır. Hemen hemen herkesin araba ihtiyacının olmasından kaynaklı olarak, araba markaları da aralarındaki rekabetten kaynaklı olarak kendilerini geliştirmeye çalışmaktadır. Alman arabaları bünyesinde bulunan Porsche modelleri kendini geliştirmekte olan arabalardan oluşur. Panamera serisi de gün geçtikçe yaygınlaşmakta olan seridir. Porsche Panamera GTS geniş özelliklere sahip olan bir model olma özelliğini göstermektedir.

Yakıt Tüketimi

Porsche Panamera GTS yakıt tüketimi şehir içinde 16,1 lt/ 100 km, şehir dışında 8 lt/ 100 km yakıt harcamasında bulunur. Aracın motor tipi benzinlidir ve 8 silindiri bulunur. Porsche Panamera GTS modelinin yakıt depo hacminin de 100 lt olduğunu söylemek gerekmektedir.

Teknik Özellikleri

Porsche Panamera GTS teknik özellikleri açısından da Panamera serisinin en iyilerinden birisi olma özelliğini göstermektedir. Azami sürati 288 km/ saat olarak belirlenmiş olan modelin 4 koltuğu bulunmaktadır. Porsche Panamera GTS modelinin ilk olarak 2011 yılında son olarak da 2014 yılında üretilmiş olduğunu söylemek gerekir.

Porsche Panamera Diesel Yakıt Tüketimi ve Teknik Özellikleri

buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.