Porsche Cayman GTS Yakıt Tüketimi ve Teknik Özellikleri

1947 yılında kurulmuş olan Porsche markası Almanya’nın ürettiği arabalar içerisinde yerini alan bir marka olma özelliğindedir. Porsche modelleri ülkemizde de tercih edilen araba modellerinden birisi olmaktadır. Bununla birlikte son dönemlerde çokça kullanılan Porsche Cayman GTS farklı özellikleri de beraberinde getiren bir araba modeli olmaktadır.

Yakıt Tüketimi

Porsche Cayman GTS yakıt tüketimi şehir içinde 11,4 lt/ 100 km yakıt harcar. Bu modelin şehir dışında da 6,3 lt/ 100 km yakıt harcadığı görülebilmektedir. Diğer Porsche markaları ile hemen hemen eşdeğer bir yakıt harcamasında bulunduğu söylenebilir. Porsche Cayman GTS aynı zamanda 64 lt yakıt deposuna sahip olan bir modeldir.

Teknik Özellikleri

Porsche Cayman GTS teknik özellikleri içerisinde azami sürati yer alır. 283 km/ saat azami sürate sahip olan modelin motor tipi ise benzinlidir ve 6 silindire sahiptir. Modelin ilk olarak 2015 yılında üretimine başlandığı görülür. Günümüzde de Porsche Cayman GTS modelinin üretimine devam edilmektedir. Aracın farklı renkleri de bulunur.

Porsche Cayman 718 Yakıt Tüketimi ve Teknik Özellikleri

buradan ulaşabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*