Porsche Cayman 718 Yakıt Tüketimi ve Teknik Özellikleri

Alman araba markaları Dünya Savaşı döneminde kendini geliştirmiş olmasından kaynaklı olarak günümüzde de oldukça tercih edilen modelleri kapsamaktadır. Porsche markası da bu Alman arabaları içerisinde yer alan markalardan birisidir. Porsche Cayman 718 modeli yakıt tüketimi teknik özellikleri açısından incelenmiştir. Porsche modelleri içerisinde yer alan bu model görüş açısından da tercih edilen modellerden birisi olma özelliğini gösterir.

Yakıt Tüketimi

Porsche Cayman 718 yakıt tüketimi olarak şehir içinde 10,7 lt/ 100 kilometre yakıt harcarken şehir dışında 65 lt/ 100 kilometre yakıt tüketiminde bulunmaktadır. Porsche Cayman 718 ortalama olarak 8, 1 lt/ 100 kilometre yakıt tüketiminde bulunmaktadır. Ayrıca modelin yakıt deposu ise 64 litre olarak belirlenmiştir.

Teknik Özellikleri

Porsche Cayman 718 teknik özellikleri olarak azami hızı 285 kilometre/ saattir. Bunun dışında bagaj hacmi de 150 litredir. Aracın motor gücü 257 kW’dur. Porsche Cayman 718 modelinin silindir sayısı 4 adetti ve  motorunun hacmi de 2.497 santimetreküptür.

Porsche Boxster Yakıt Tüketimi ve Teknik Özellikleri

buradan ulaşabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*