Porsche Boxster GTS Yakıt Tüketimi ve Teknik Özellikleri

1

Bir Alman araba markalarından olan Porsche, pek çok modeli de beraberinde getiren farklı tasarımlara sahiptir. Porsche Boxster GTS dış görünüşü ve motor gücü ile birlikte tercih edilme sebeplerindendir. Uzun süredir varolan Porsche modelleri gün geçtikçe de kendilerini geliştirip daha iyi olan araba modellerini geliştirmektedir.

Yakıt Tüketimi

Porsche Boxster GTS yakıt tüketimi 11,4 lt/ 100 km şehir içinde, 6,3 lt/ 100 km de şehir dışında yakıt harcayan bir model olma özelliğini göstermektedir. Aracın ilk olarak 2014 yılında üretilmiş olduğu bilinmektedir. 2014 yılından beri de üretimi durmamış ve farklı renklerde üretilmeye devam etmiştir. Ayrıca Porsche Boxster GTS modelinin 64 lt yakıt depo hacmi bulunmaktadır.

Teknik Özellikleri

Porsche Boxster GTS teknik özelliklerinde motor gücü göze çarpmaktadır. 330 hp motor gücüne sahip olan Porsche Boxster GTS, benzinli ve 6 silindirli olan bir motor tipine sahiptir. Azami sürati 279 km/ saat olarak ölçülmüştür. Ayrıca bagaj kapasitesi 130 lt olarak belirlenmiştir.

Porsche 924 Yakıt Tüketimi ve Teknik Özellikleri

buradan ulaşabilirsiniz.

1 yorum
  1. Mehmet diyor

    Bu performanstaki araç için ve özellikle bu araç Porsche markasıysa gerçekten yakıt tüketimi hiçbir şey şu an gözümde. Gerçekten param olsa kesinlikle tercih edebileceğim ilk sıradaki marka ve modeller arasında bu araç.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.