Opel Adam 1.2 Yakıt Tüketimi ve Teknik Özellikleri

3

Opel modellerinin ülkemizde de yoğun bir şekilde kullanıldığı görülebilmektedir. Alman araba markaları arasında geçen bu markanın ilk olarak 1862 yılında kurulduğu ve araba üretiminde bulunduğu görülebilmektedir. Eski bir marka olması da kendini geliştirmiş olduğunu bizlere gösterir niteliktedir. Opel Adam 1.2 modeli de sevilen bir modeldir.

Yakıt Tüketimi

Opel Adam 1.2 yakıt tüketimi olarak şehir içinde ve dışında farklı özellikler gösterir. Şehir içinde aracın ortalama olarak 7,1 lt/ 100 km yakıt harcadığı, şehir dışında ise 4,2 lt/ 100 km yakıt tükettiği edinilen bilgiler arasında olmaktadır.

Teknik Özellikleri

Opel Adam 1.2 teknik özellikleri olarak öncelikle aracın iç genişliği dikkat çekmektedir. İki kapılı bir model olan bu araba manuel viteslidir. 2013 ve 2014 yılında üretimleri sağlanan modelin 70 hp motor gücünde olduğu da bilinmektedir. Yakıt tipi benzindir ve maksimum sürati 165 km/ saat olarak verilere geçmiştir. Aracın 35 litre yakıt depo hacmine sahip olduğunu da eklemek gerekmektedir.

3 Yorumlar
  1. Uras diyor

    Opelin en şirin arabalarından bir tanesi olarak görülse de yakıt tüketimi biraz can yakıcı gibi görünüyor.

  2. Ahmet diyor

    Aracın boyutu kolay kullanım için tasarlanmış adeta, her yere girip çıkılabilir, dar sokaklarda sorunsuz sürüşler gerçekleştirilebilir. Teknik özellikleri ve maksimum hızı da oldukça ideal.

  3. Selen diyor

    Gerçekten benim de ufaklığı ve ideal özellikleri dikkatimi çekti, araç alırsam değerlendirebileceğim bir marka bu Opel Adam serisi…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.