Opel Adam 1.0 Yakıt Tüketimi ve Teknik Özellikleri

3

Alman araba markaları içerisinde yoğun bir şekilde tercih edilen araba markalarından birisi de Opel’dir. Opel modelleri son dönemlerde de kendini oldukça geliştirmiş, gerek görünüş gerekse de yapı itibari ile farklı modeller üretmeye başlamıştır. İlk olarak 2015 yılında üretilmiş olan Opel Adam 1.0 modeli, son dönemlerde de oldukça kullanışlı olan araba modelleri arasında gösterilmektedir.

Yakıt Tüketimi         

Arabalar üzerine en çok merak edilen konulardan birisi de yakıt tüketimi konusu olmaktadır. Olabildiğince az yakan arabalara sahip olmak özellikle şehir içinde yoğun bir şekilde araba kullanan kişler için büyük bir öneme sahiptir. Opel Adam 1.0 yakıt tüketimi açısından incelendiğinde şehir içinde ortalama olarak 6,1 lt/ 100 km yakıt harcarken şehir dışında 4,3 lt/ 100 km yakıt tüketiminde bulunmaktadır.

Teknik Özellikleri

Opel Adam 1.0 teknik özelliklerine bakıldığında modelin 3 kapılı olduğu görülebilir. Bunun yanı sıra maksimum hız 196 km/ s olarak belirlenmiştir. Beygir gücü 115 hp olarak ölçülmüştür.

Opel Adam 1.4 Yakıt Tüketimi ve Teknik Özellikleri

buradan ulaşabilirsiniz.

3 Yorumlar
  1. rıza diyor

    Bu araç için 196 km maksimum hız… Oldukça seviyesinin üstüne çıkmış tercih edilebilir.

  2. Birol diyor

    Gerçekten araç oldukça sportif ve kolay kullanışlı duruyor. Özellikle bayanlar için düşünülebilecek hediyelik mükemmel bir araç. Bunların fiyatları ne kadar acaba?

  3. Kenan diyor

    Aracın sportif görünüşü ve küçük olması gerçekten bence kolay sürüş sağlayacaktır. Özellikle bayanlar açısından tercih edilmesi mümkün

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.