Mercedes C 250 Yakıt Tüketimi ve Teknik Özellikleri

4

Mercedes C 250, C sınıfında yer alan ve pek çok kişinin tercih ettiği bir araçtır. Aracın teknik özellikleri üretildiği yıla göre oldukça ileri özelliklerdir. Alman arabaları markaları arasında yer alan bu Mercedes modelleri her zaman için kullanıcılarını memnun bırakabilme özelliğine sahiptir.

Yakıt Tüketimi

Mercedes C 250 yakıt tüketimi incelendiğinde aracın yakıt deposu hacminin 59 litre olduğu görülmektedir. Aracın yakıt türü benzindir. Araç karma olarak 100 kilometrede 6.9 litre benzin tüketmektedir. Araç şehir içinde 100 kilometrede 9 litre benzin tüketmektedir. Şehir dışında ise aracın 100 kilometrede tükettiği benzin miktarı 5.6 litredir.

Teknik Özellikleri

Mercedes C 250 teknik özellikleri incelendiğinde 2011 yılında üretilen ve hala üretilmekte olan bu aracın 204 hp güçlü bir motora sahip olduğu görülmektedir. Aracın motor hacmi1796 cc’dir; maksimum torku ise 310 nm’dir. Araç en fazla 240 km sürate çıkabilmektedir. Araç 0 km hızdan 100 km hıza yaklaşık olarak 7.2 saniyede çıkabilmektedir.

Mercedes C 270 CDI Yakıt Tüketimi ve Teknik Özellikleri

buradan ulaşabilirsiniz.

4 Yorumlar
 1. Yusuf diyor

  Araçta teknik özellikler ve hız durumu oldukça iyi görünüyor, keşke biraz daha az yakıt tüketimi olsaydı. Belki o zaman tercih edilebilir bir model olduğunu söyleyebilirdim.

 2. Nalan diyor

  Aracın gücü ve hızlanması benim de çok hoşuma gitti. Şahsen yakıt tüketimi açısından baktığımda da benim tercih edebileceğim bir Mercedes modeli aslında.

 3. Yavuz diyor

  Mercedes’in C serisinde en çok tuttuğum modelleri arasında yer alıyor. Aracın maksimum hızlanması ve diğer teknik özelliklerinin yanında sunulan görüntüsünün de çok güzel olduğunu söyleyebiliyorum.

 4. Faruk diyor

  Mercedes markasının önemli serilerinden bir tanesi bence C serisi. Özellikle bu C250 modelinde yakıt tüketiminden hız durumuna kadar güçlü ve tasarruflu bir araç olması beni en çok etkileyen durumlardan bir tanesi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.