Mercedes C 240 Yakıt Tüketimi ve Teknik Özellikleri

3

Alman arabaları arasında Mercedes modelleri hep çok tutulan araçlar olmuştur. Bu araçların kullanıcıya vaat ettiği konfor, lüks ve teknik özellikler pek çok kişide bu araçlara sahip olma isteği oluşturmaktadır. C serisi araçları orta sınıf araçlar olarak kabul etmektedir ve sürücüsüne konforlu bir sürüş deneyimi katmaktadır.

Yakıt Tüketimi

Mercedes C 240 yakıt yüketimi incelendiğinde aracın yakıt deposunun 62 litre olduğu görülmektedir. Aracın yakıt türü benzindir. Araç ortalama karma olarak 100 kilometrede 10.7 litre benzin tüketmektedir. Mercedes C 240 modelinin şehir içinde yakıt performansına bakıldığında 100 kilometrede 16 litre; şehir dışından yakıt tüketimine bakıldığında ise 7.6 litre benzin tükettiği görülmektedir.

Teknik Özellikler

Mercedes C 240 teknik özellikleri incelendiğinde aracın gücü 170 hp’dir. Bu aracın maksimum torku 240 nm’dir. 2597 cc’de silindir hacmi vardır. Araç 0 km hızdan 100 km hıza yaklaşık olarak 9.2 saniyede çıkabilmektedir. Bu araçla gidebileceğiniz maksimum hız 235 km/saattir. Araç manuel şanzımanlıdır.

Mercedes C 250 CDI Yakıt Tüketimi ve Teknik Özellikler

buradan ulaşabilirsiniz.

3 Yorumlar
  1. Aras diyor

    Mercedes aracımda uzun zamandır ilk çalıştırdığım anda bir benzin kokusu var sanki hani aracın içinde benzin şişesi var gibi ama hareket etmemin ardından kesiliyor bunun sebebi ne olabilir yada neden ötürü çiğ atıyor benzini araç

  2. Faruk diyor

    Özellikle Mercedes markasında görüntüsünü beğendiğim klasik ve resmi görünümlü en güzel modellerden bir tanesi.

  3. Osman diyor

    Mercedes’in bence yakıt tüketimi açısından daha iyi bir modeli tercih edilebilir. 16 litre açıkçası bana çok geldi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.