Mercedes C 200 Yakıt Tüketimi ve Teknik Özellikleri

2

Mercedes’in donanımlı araçları arasında yer alan C 200 serisi kullanıcılarını performansı ile oldukça fazla şekilde memnun bırakmaktadır. Mercedes C 200 serisinin araçları oldukça beğenilmiştir. Alman otomobil markaları arasında her yeni çıkan modeli merakla beklenen Mercedes arabaları genellikle teknik özellikleri açısından göz doldurmaktadır.

Yakıt Tüketimi

Mercedes C 200 yakıt tüketimi incelendiğinden aracın yakıt türünün benzin olduğu görülmektedir. Aracın 61 litre benzin deposu hacmi vardır. Bu araç ortalama 9.2 litre benzin yakmaktadır. Şehir dışında araç 100 kilometrede 7 litre; şehir içinde ise 13 litre benzin tüketmektedir. Aracın yakıt tüketimi genellikle C serisi araçlar içerisinde beğenilmektedir.

Teknik Özellikleri

Mercedes C 200 teknik özellikleri incelendiğinde aracın beygir gücünün 163 hp olduğu görülmektedir, ayrıca aracın silindir hacmi 1998 cc’dir. Araç 5 ileri otomatik vitese sahiptir. Mercedes’in diğer araçları gibi oldukça güvenli özelliklerle donanmış olan bu araç sürücüsüne ve araç içindekilere oldukça güvenli bir seyahat ortamı sunar. Aracın maksimum torku 240 nm’dir.

Mercedes C 200 D Yakıt Tüketimi ve Teknik Özellikler

buradan ulaşabilirsiniz.

2 Yorumlar
  1. kemal diyor

    Mercedes’in C serisinde en çok beğendiğim araçlardan bir tanesi bu C200 modeli. Gerçekten hem görünüş hem de konfor açısından muazzam bir üretim olarak değerlendirilebilir.

  2. serkan diyor

    Mercedes C200 modelinin açıkçası teknik özelliklerini çok iyi buldum. Ancak merak ediyorum, acaba bu modelin manuel vitesli tercihleri var mı ?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.