Mercedes C 200 CDI Yakıt Tüketimi ve Teknik Özellikleri

2

Mercedes C 200 CDI, bu markanın C serisinin sevilen araçlarından bir tanesidir. Alman araba markaları arasında Mercedes çok uzun yıllardır en çok tutulan ve en çok sevilen araçların üreticisi konumundadır. Konfor ve güvenliğin bir arada olduğu ve bunun kullanıcının en iyi şekilde hizmetine sunulduğu araçlarında Mercedes teknik özellikler açısından da her aracını daha iyi bir noktaya taşımaya çabalamıştır.

Yakıt Tüketim

Mercedes C 200 CDI yakıt tüketimi ortalama 100 kilometrede 5.9 litredir. Aracın şehir içinde100 kilometrede 8 litre yakıt tüketmektedir. Şehir dışı yakıt tüketimi ise 4.5 litredir. Araç dizeldir ve bu aracın 62 litre benzin deposu bulunmaktadır. Aracın yakıt tipi dizeldir.

Teknik Özellikleri

Mercedes C 200 CDI teknik özellikleri ile pek çok kullanıcısını memnun etmektedir. Araç 0 kilometre hızdan 100 kilometre hıza yaklaşık 12.2 saniyede çıkabilmektedir. Aracın motor gücü 122 hp’dir. Aracın silindir hacmi ise 2148 cc’dir. Bu aracın maksimum torku ise 270 nm’dir. 6 manuel vitesli bir araçtır.

Mercedes C 180 Yakıt Tüketimi ve Teknik Özellikleri

buradan ulaşabilirsiniz.

2 Yorumlar
  1. Yunus diyor

    Gerek şehir içindeki gerek ise şehirler arasındaki yakıt tüketimi diğer Mercedes C modellerine göre daha uygun görülüyor aslında. Uygun maddi durum oluştuğunda her açıdan bakıldığında tercih edilebilecek bir araç.

  2. Ragıp diyor

    Aracın manuel şanzımana sahip olması ve teknik diğer özellikleri, hızlanması, performansı beni çok etkiledi. Mercedes C 200’ün Türkiye piyasasındaki değerini merak etmeye başladım zaten araba almayı da düşünüyorum

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.