BMW 428 i xDrive Gran Coupe Teknik Özellikleri ve Yakıt Tüketimi

2

Günümüzün en büyük ihtiyaçlarından birisi olan otomobiller, farklı marka ve modellere sahip oldukları için seçimleri zorlaştırmaktadır. Bu da otomobil firmalarının kendi aralarında rekabet ortamı oluşmasını sağlar; fakat Almanlar Dünya Savaşı zamanlarında kendilerini otomobil yönünden geliştirmeye başladıkları için de günümüzde de profesyonel araba markaları üretmektedirler. Ayrıca Almanyanın ürettiği araba markaları içerisinde yer alan BMW’nin BMW 428 i xDrive Gran Coupe markası da tercih edilen bir marka olmuştur.

BMW 428 i xDrive Gran Coupe Teknik Özellikleri

BMW 428 i xDrive Gran Coupe teknik özellikleri gücüne bakıldığında 245 bg olduğu görülür. Ayrıca maksimum hızı da 250 km/ saattir. İlk olarak 2014 yılında üretilen bu model en son 2016 yılında üretilmiştir.

BMW 428 i xDrive Gran Coupe Yakıt Tüketimi

BMW 428i xDrive Gran Coupe yakıt tüketimi olarak fazla yakan bir araç olarak sınıflandırılabilir. Şehir içinde 9.0 litre yakarken şehir dışında 5.5 litre yakan BMW modelleri içerisinde yer alan bir araçtır.

BMW 428 i Teknik Özellikleri ve Yakıt Tüketimi

buradan ulaşabilirsiniz.

2 Yorumlar
  1. Selahattin diyor

    BMW almak konusunda sorunum yok ama marka olarak araçların bir çoğu şehir içi kullanım için bana pahalı geliyor hem kaliteli gezip hemde ucuz yakıt için hangi modeli kullanabilirim acaba var mı bir tavsieniz

  2. namık diyor

    Yakıt tüketimi açısından bilemem ama bu 428i X Drive Gran Coupe modeline bu şekildeki mavi oldukça yakışıyor. Sırf aracın görünüşü için bile satın alınabilir aslında.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.