BMW 420 d xDrive Teknik Özellikleri ve Yakıt Tüketimi

3

Alman markaları içerisinde önemli bir yere sahip marka olan BMW, kendini teknoloji ile birlikte de geliştirmektedir. Günümüzde otomobil herkes için bir ihtiyaçtır ve BMW de bu ihtiyaca göre kendini şekillendirmektedir. En önemli olan unsurları bir araç içinde birleştirmek en önemli amaçlarıdır. BMW 420 d xDrive da BMW’ nin üretmiş olduğu bir otomobil özelliğini göstermektedir.

BMW 420 d xDrive Teknik Özellikleri

BMW 420 d xDrive teknik özellikleri konusunda bir çok arabadan daha iyi bir şekilde tasarlanmıştır. Öncelikle bu modelin gücüne baktığımızda 184 bg olduğunu görürüz. Bunun haricinde dört koltuğa ve iki adet kapıya sahiptir. Maksimum sürati 229 km/ saat olarak belirlenmiştir.

BMW 420d xDrive Yakıt Tüketimi

BMW 420d xDrive yakıt tüketimi konusuna baktığımızda ise yakıt tipinin dize olduğu göze çarpar. Ayrıca şehir içi yakıt tüketimi 5.6- 5.8 litre iken şehir dışında yakıt tüketimi ise 4.2- 4.3 litredir. Ortalama yakıt ise diğer BMW modelleri ile benzerlik gösterir.

BMW 420 d xDrive Gran Coupe Teknik Özellikleri ve Yakıt Tüketimi

buradan ulaşabilirsiniz.

3 Yorumlar
  1. ismail diyor

    Araç kusursuz görüntüde özellikle eklediğiniz resimdeki rengine hayran oldum. 2 kapı yerine bu uzunluktaki bir araca 4 kapı daha çok yakışırdı. Tabi ki bu tercih edilmemesi için bir bahane değil teknik özellikleri, motor gücü muazzam dizayn edilmiş.

  2. Melih diyor

    Maksimum hızı ve beygir gücü çok iyi görünüyor. Ben aracın görünümünü ve donanımlarını da çok sevdim açıkçası.

  3. Nalan diyor

    BMW markasının bu modelinde maksimum hızını oldukça iyi buldum. Şahsen benim param olsa direk olarak tercih edebileceğim bir BMW modeli.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.