BMW 420 d xDrive Gran Coupe Teknik Özellikleri ve Yakıt Tüketimi

4

BMW modelleri pek çok kişi tarafından tercih sebebidir. Bunun en önemli kaynağı da onun bir Alman araba markalarından olmasıdır. Almanların ürettiği arabalar her zaman tercih edilir çünkü kendilerini otomobil sektöründe zorunlu ihtiyaçtan dolayı oldukça geliştirmişlerdir. Bu zorunlu ihtiyaç da savaştır. BMW 420 d xDrive Gran Coupe model araba da kullanışlı bir arabadır.

BMW 420 d xDrive Gran Coupe Teknik Özellikleri

BMW 420 d xDrive Gran Coupe teknik özellikleri açısından incelendiğinde beş kapısının olduğu görülür. Bu kapılardan birisi de bagaj kapısıdır. Ayrıca otomobilin 190 bg/ 4000dev/ dak gücü bulunmaktadır. Bunun haricinde maksimum sürati de 231 km/ saattir.

BMW 420d xDrive Gran Coupe Yakıt Tüketimi

BMW 420d xDrive Gran Coupe yakıt tüketimi açısından bakıldığında diğer birçok model gibi dizel yakıt tipine sahiptir. Arka çekişli olan bu model şehir içinde 4.7- 5.1 lt/ km yakıt yakarken şehir dışında 3.6- 3.9 lt/ km yakıt yakmaktadır. Ortalama olarak 4.0- 4.3 lt/ km yaktığı söylenebilir.

BMW 420 d Gran Coupe Teknik Özellikleri ve Yakıt Tüketimi

buradan ulaşabilirsiniz.

4 Yorumlar
 1. kemal diyor

  Yakıt tüketimi açısından şehir içinde de şehir dışında da ideal tüketimi bulunan bir model BMW 420d xDrive. Nitekim hızlanmasının ve motor gücünün de oldukça iyi olduğu verdiğiniz bilgilerde görülüyor.

 2. Leyla diyor

  Ben BMW’nin her modelinin görüntüsünü özellikle çok seviyorum. Daha sportif duruyor aynı BMW 420 d xDrive Gran Coupe serisinde de görüleceği üzere. Zaten yakıt tüketimi de çok uygun geldi bana. Gerçekten güzel bir araç

 3. Kürşat diyor

  Ortalama yakıt tüketimi oldukça uygun görülüyor. Bunun yanında aracın teknik özellikleri de gerçekten mükemmel. BMW420 d modeline bayıldım.

 4. Levent diyor

  Birçok BMW modeline göre daha uygun bir yakıt tüketiminin bulunduğunu söyleyebilmem mümkün. Gerçekten 4 serisinde güç açısından da değerlendirilmesi gereken bir model bence

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.