BMW 420 d Gran Coupe Teknik Özellikleri ve Yakıt Tüketimi

4

BMW 420 d Gran Coupe model araba  BMW’ nin 4. Serisiden olan bir araba modelidir. Almanyanın ürettiği araba markaları içerisinde bulunan BMW markasının bir modelidir. Ayrıca Alman arabalarının genel olarak da kaliteli parçalardan üretilmiş arabaları mevcuttur. Bunun dışında geniş iç hacme sahip olan araba isteyenlerin tercihi de genellikle Alman arabaları olmaktadır.

BMW 420 d Gran Coupe Teknik Özellikleri

BMW 420 d Gran Coupe teknik özellikleri bakımından üst sınıflarda olan bir arabadır denebilir. Öncelikle 210 km maksimum hıza sahip olduğunu söylemek gerekir. Bunun haricinde 190 beygir gücündedir. Beş kapısı bulunan bu araç, dört adet de silindire sahiptir. Silindir çapları ise 84 mm olarak ölçülmüştür.

BMW 420 d Gran Coupe Yakıt Tüketimi

BMW 420 d yakıt tüketimi açısından incelendiğinde şehir içinde 1 kilometrede 4.7- 5.1 litre yakıt harcar. Diğer BMW modelleri de hemen hemen bu derecede yakıt harcamaktadırlar. Ayrıca şehir dışında da 3.6- 3.9 litre gibi bir ölçüde yakıt harcadığı görülür.

4 Yorumlar
 1. Sefer diyor

  Araç güç açısından oldukça uygun ve değerlendirilebilir bir model. Bunun dışında aracın teknik özellikleri, konforu ve donanımının da oldukça iyi olduğu görülebiliyor verdiğiniz bilgilere göre

 2. Sadık diyor

  Yakıt tüketimi açısından oldukça iyi buldum ben bu aracı. Teknik özelliklerine de oldukça vakıf oldum belirttiğiniz bilgiler sayesinde çok teşekkür ederim.

 3. Nergiz diyor

  Açıkçası 4 serisine göre bu BMW modelinin yakıt tüketimleri oldukça uygun buldum. Güçlenmesi ve konforu da iyi görünüyor.

 4. Sırrı diyor

  BMW modellerinde 420d Gran Coupe benim en çok beğendiğim araç diyebilirim. Çünkü gerçekten mükemmel teknik özellikleri var ve yakıt tüketimi açısından da zorlamayacak görünüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.