BMW 418 i Gran Coupe Teknik Özellikleri ve Yakıt Tüketimi

4

BMW 418i Gran Coupe bir Alman markaları içerisinde yer alan BMW’ nin modelidir. Bu model 4 serisi içerisinde yer alan modeldir. Ayrıca üretim yapıldıktan sonra 2014 yılında Türkiye’ de satışa sunulmaya başlanmıştır. Sadece otomobil alanında değil bisiklet ve motor alanında da kendini geliştirmiş olan BMW markası, günümüzde oldukça kullanışa ve ferah bir iç görünüme sahip olan arabalar üretmeye de devam etmektedir.

BMW 418i Gran Coupe Teknik Özellikleri

BMW 418i Gran Coupe teknik özellikleri bakımından pek çok araba modelini geride bırakacak özelliklere sahiptir. Öncelikle görünüş açısından oldukça iyi durumda olan bu modelin iç hacmi de oldukça geniş bir özellik göstermektedir. Bagaj hacmi 560 litredir.

BMW 418i Gran Coupe Yakıt Tüketimi

BMW 418i Gran Coupe yakıt tüketimi olarak şehir içinde 6.5 lt/ km iken şehir dışında 4.5 lt/ km yakıt harcamaktadır. Aracın ortalama yakıtı ise 5.2 lt/ km olarak ölçülmüştür. Diğer BMW modelleri ile benzerlik göstermektedir.

4 Yorumlar
 1. Can diyor

  Kim böyle bir bmw ye sahip olmak istemez ki

 2. Faruk diyor

  BMW’nin 4 serisindeki modelleri arasında hem yakıt tüketimi hem de performansı açısından en güzel modellerinden bir tanesi diyebilirim açıkçası. Gerçekten konforu ve görünüşü de çok iyi duruyor bu aracın.

 3. Rıza diyor

  yakıt tüketiminin ortalama durumunu 5.2 litre olarak ben de çok iyi buldum. Bence BMW 4 serisindeki en göze çarpan ve etkileyici modellerden bir tanesi bu BMW 418i Gran Coupe serisi.

 4. Fettah diyor

  BMW 418i Gran Coupe modelinde yakıt tüketim durumu çok iyi görünüyor. Aynı zamanda teknik özelliklerinin de iyi olduğunu söyleyebiliyorum. BMW markasının 4 serisinde tercih edilebilecek modelleri arasında yer alıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.