BMW 216 d Gran Tourer Teknik Özellikler ve Yakıt Tüketimi

3

BMW 216d Gran Tourer arama modeli Alman araba markaları içerisinde yer almaktadır. BMW markası Alman araba markaları içerisindedir. Alman arabalarının da çok fazla tercih edilmesinin sebebi genel olarak konforlu ve sağlam malzemelerden üretilmiş olmalarıdır. Bu nedenle de uzun seneler aynı markayı kullanmak isteyen kişiler BMW gibi bir markayı tercih edebilmektedirler.

BMW 216d Gran Tourer Teknik Özellikler

BMW 216d Gran Tourer teknik özellikler açısından incelendiğinde 116 bg/ 4000 dev/ dak güce sahip olduğu görülür. Maksimum süratinin ise 192 km/ saat olduğu görülmektedir. Ayrıca beş kapılı bir araçtır ve bu özelliği diğer klasik arabalar gibidir denebilir. Genişliğinin 1800 mm olduğunu da söylemek mümkündür.

BMW 216d Gran Tourer Yakıt Tüketimi

BMW 216d Gran Tourer yakıt tüketimi konusunda incelendiğinde diğer araçlar gibi dizel motor tipine sahip bir modeldir. Ayrıca aracın şehir içinde 4.5 lt/ km yakıt harcadığını söyleyebiliriz. Bu da yaklaşık olarak 22 kuruşa denk gelmektedir.

3 Yorumlar
  1. Yusuf diyor

    Gran Tourer kasaları pek sevmesem de BMW 216 d serisine bu kasa çok yakışmış, aynı zamanda teknik özelliklerinin de oldukça iyi olduğu görülebiliyor.

  2. serkan diyor

    Beygir gücü açısından oldukça iyi, hızlanmasını da açıkçası iyi buldum bu BMW 216d Gran Tourer modelinin . Yakıt tüketimi açısından bu performansa göre oldukça tasarruflu bir tüketiminin bulunduğu da söylenebilir.

  3. Nazım diyor

    Aracın kasa tipini çok sevmesem de gerçekten ben de hem yakıt tüketimini hem de hızlanma durumunu çok iyi buldum. Bu açılardan bakıldığında değerlendirilebilecek bir BMW modeli olarak görülüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.