Audi A4 Sedan Yakıt Tüketimi ve Teknik Özellikleri

Alman araba markaları içerisinde yer edinen Audi modelleri pek fazla modele sahip olan markalar içerisindedir ve genel olarak konfor açısından da oldukça tercih edilir.

Yakıt Tüketimi

Audi A4 Sedan yakıt tüketimi açısından incelendiğinde şehir içinde 6.1 litre yakıt tüketir. Şehir dışında 4.5 litre yakıt tüketimi ortalama 5.1 litre şeklindedir. Yakıt depo hacmi 63 litre olarak belirlenmiş olan modelin yakıt tipi dizel Euro 5 şeklindedir.

Teknik Özellikleri

Audi A4 Sedan teknik özellikleri açısından bakıldığında 4 kapılıdır. Ayrıca motor tipi dizeldir ve 4 silindire sahiptir. İlk olarak 2012 yılında üretilen model 2016 yılında son modelini üretmiştir. Motor gücü 177 HP olarak belirlenen bu modelin azami sürati 228 kilometre/ saat şeklinde tasarlanmıştır. Motor hacmi 1968 cc’ dir. 5 koltuğu bulunan modelin bagaj kapasitesi 480 litre iken taşıma kapasitesi olan ise 550 kilogramdır. Genellikle Audi markasının fazlaca tercih edilen modelleri arasında yer alması oldukça konforlu olmasından dolayıdır.

Audi A4 Cabrio Yakıt Tüketimi ve Teknik Özellikleri

buradan ulaşabilirsiniz.

4 yorum

  1. Amblemine tutukluluğumla başlamış olan Audi hevesim ve merakım sitedeki markanın özelliklerine baktıkça daha da artıyor… Umarım bir gün sahip olmak nasip olur

  2. Audi almak en büyük hayallerim arasında ama sedan kasa mı yoksa hatchback kasamı arasında kararsız kaldım uzun yolda araba süren biriyim şehirler arası olarak acaba sizce hangisi daha konforlu olur benim için

  3. Gerçekten güzel bir yayın olmuş.

  4. Özellikle Mahmut kardeşim için bir cevap yazacak olursam uzun yol için, sürat için, konfor için Sedan kasayı direk olarak tavsiye ederim kardeşim. Bunun farkını iki araçtan sonra çok iyi görmüş birisi olarak söylüyorum ki özellikle de Audi markası için Sedan kasayı tercih etmelisin.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*