Audi A4 Cabrio Yakıt Tüketimi ve Teknik Özellikleri

3

Alman arabaları içinde Audi modelleri yer almaktadır. Kişilerin oldukça tercih ettiği markalar arasında yer almasının asıl sebebi ise genellikle sağlam parçalardan üretilmiş olması sebebidir.

Yakıt Tüketimi

Pek çok modelin en çok merak edilen konularından birisi de yakıt tüketimidir. Audi A4 Cabrio yakıt tüketimi şehir içinde 11,6 litre yakıt harcar. Pek çok modelden daha fazla yakıt harcadığını da görmek mümkündür. Şehir dışında ise 6,7 litre yakıt harcayan bu modelin ortalama olarak 8,5 litre yakıt harcadığını söylemek mümkün olmaktadır.

Teknik Özellikleri

Audi modelleri içinde olan Audi A4 teknik özellikleri açısından pek çok modelden çok daha iyi durumdadır. Özellikleri açısından incelendiğinde ise 2 kapıya sahip olduğu görülür. Geniş olan araç içi sayesinde konfor da sağlanmış olacaktır. Bunun dışında motor gücü 163 hp olan araç, 219 km/ saat azami sürate sahip olan bir modeldir. Farklı renk seçenekleri sayesinde de kişiler zevklerine uygun olan modeli tercih edebileceklerdir.

Audi A4 Avant Yakıt Tüketimi ve Teknik Özellikleri

buradan ulaşabilirsiniz.

3 Yorumlar
 1. Ahmet diyor

  Cok yararli bir yazi olmus. Audi a4 ozelliklerinin tumune burda kolayca ulasabiliriz.

  1. şahan diyor

   kesinlikle 🙂

 2. Pürmüz diyor

  Üstü açık cabrio tipli araçları seviyorum evet ama özellikle Audi markasının A4 modellerinde bu tipi yakıştıramıyorum. Teknik özellikleri açısından avantajlı olsa da yine de tercih etmezdim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.