Audi A4 Avant Yakıt Tüketimi ve Teknik Özellikleri

2

Alman araba markaları içerisinde pek çok markanın yer aldığını söylemek mümkündür. Bunun da asıl sebebi savaş döneminde Almanların kendilerini araba konusunda oldukça geliştirmiş olmalarıdır. Bu markalar içerisinde yer alan Audi modelleri de ülkemizde çokça tercih edilir ve rahatlıkla kullanılır.

Audi A4 Avant Yakıt Tüketimi

Audi A4 Avant yakıt tüketimi konusuna bakıldığında, modelin kendi içinde pek fazla modeli de barındırdığını söylemek mümkün olacaktır. Quattro modelinin şehir içinde 6.1 litre yakıt tükettiğini söylemek doğrudur. Ayrıca şehir dışında da 4.7 litre yakıt tüketir.

Audi A4 Avant Teknik Özellikleri

Audi A4 Avant teknik özellikleri olarak bakıldığında azami süratin genellikle 230 km/ saat olduğunu söyleyebiliriz. Bunun haricinde aracın motor tipi dizeldir ve 4 silindire sahiptir. Motor gücü 190 HP olarak belirlenmiş olan model yakıt tipi olarak da dizel Euro 6 şeklinde tasarlanmıştır. Ayrıca hızlanma 100 kilometre/ saatte 7.4 saniyedir. Genellikle aracın konfor açısından ve tasarım açısından tercih edildiğini söylemek de doğru olacak konulardandır.

 Audi A4 Allroad Quattro Yakıt Tüketimi ve Teknik Özellikleri

buradan ulaşabilirsiniz.

2 Yorumlar
  1. Hüseyin diyor

    Benim için bir aracın teknik özellikleri de önemli ama yakıt tüketimi durumuna çok dikkat ediyorum. Bu bilgilerden sonra özellikle yakıt tüketimi anlamında alacağım arabada bu bilgileri göz önünde bulunduracağım.

  2. Mürsel diyor

    Daha çok station vagon şeklinde bir kasa ile benzetiyorum ben bu Avant modelini. Oldukça da beğendiğim bir görüntüsü var. Şahsen tercih edecek olsam A serisinde bu modelini tercih ederdim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.