Audi A4 Allroad Quattro Yakıt Tüketimi ve Teknik Özellikleri

1

Binek araçları günümüzde oldukça tercih edilmektedir. Bunun da en önemli sebebi, kişilerin rahat bir şekilde ulaşım sağlamak istemeleridir. Almanya’nın ürettiği arabalar içerisinde pek fazla marka bulunur. Audi markası da yine Alman modelleri içerisinde yer alan markalardandır. Audi modelleri genellikle beğenilerek kullanılır.

Audi A4 Allroad Quattro Yakıt Tüketimi

Bu modelden birisi olan Audi A4 Allroad Quattro yakıt tüketimi olarak bakıldığında ortalama bir sınıftadır. Şehir içinde 7 lt, şehir dışında ise 5,4 lt yakıt harcayan bu model ortalama olarak 6 lt yakıt kullanır. Yakıt tipinin dizel olduğunu söylemek gerekmektedir. Ayrıca modelin yakıt deposu 61 litredir.

Audi A4 Allroad Quattro Teknik Özellikleri

Audi A4 Allroad Quattro teknik özellikleri ile pek çok modelden ayrılır. Modelin azami suresi 210 kilometre/ saattir. 5 kapılı olan bu araç dizel motor tipine sahiptir ve 4 silindir bulunur. İlk defa 2012 yılında üretilmiş olan model son olarak 2016 yılında piyasaya çıkarılmıştır. Motor gücü 177 HP’ dir ve binek araç tipi modelleri arasında yer alır.

Audi A3 Sedan Yakıt Tüketimi ve Teknik Özellikleri

buradan ulaşabilirsiniz.

1 yorum
  1. birol diyor

    5 kapılı araçlarda özellikle konfor arıyorum, yüklediğiniz video sayesinde de bu konforu resmen yaşadım. Bu nedenle de bu aracı tercih edebilirim özellikle aile kullanımı açısından.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.