Audi A3 Hatchback Yakıt Tüketimi ve Teknik Özellikleri

1

Genellikle ülkemizde de yoğun olarak tercih edilen markalardan birisi Audi modelleridir. Ayrıca Alman markaları yüksek dayanıklılığa sahip olan modeller üretir.

Audi A3 Hatchback Yakıt Tüketimi

Audi A3 Hatchback yakıt tüketimine baktığımızda ortalama olarak şehir içinde 100 kilometrede 10.9 litre yakıt harcayan model şehir dışında 5.6 litre yakıt tüketmektedir. Ortalama 7.6 litre yakıt tüketimine sahip olan modelin yakıt depo hacmi ise 55 litre olarak ölçülmüştür. Yakıt tipi benzinli Euro4 şeklindedir. Birçok modele göre daha fazla yakıt tüketimine sahip olduğu bu modelde görülür.

Audi A3 Hatchback Teknik Özellikleri

Audi A3 Hatchback teknik özellikleri açısından incelendiğinde araç içinde 5 koltuk bulunur. Bagaj kapasitesi 350 litre olarak belirlenmiştir. Net ağırlığı 1255 kilogram olan model, 4 silindirli motor tipine sahiptir. Motor hacmi 1595 CC olarak tasarlanan Audi markasının modeli azami sürati de 183 kilometre/ saate sahiptir. Hızlanma 100 kilometre/ saatte 12,9 saniyedir. Maksimum gücü 2 HP bir üretim yılı 2003 olarak bilinen model son olarak 2008’de üretilmiştir.

Audi A3 Cabrio Yakıt Tüketimi ve Teknik Özelikleri

buradan ulaşabilirsiniz.

 

1 yorum
  1. tevfik diyor

    Tam bir aile arabası görünümünde, şahsen motor gücü ve konfor incelemesini yaptığımda oldukça hoşuma giden bir araç.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.