Audi A3 Cabrio Yakıt Tüketimi ve Teknik Özelikleri

1

Araba modelleri gün geçtikçe teknolojinin ilerlemesi ile birlikte gelişme göstermeye başlamıştır. Genel olarak son teknolojik ürünlerin de Audi markasında yer aldığı görülür.

Audi A3 Cabrio Yakıt Tüketimi

Audi A3 Cabrio yakıt tüketimi açısından incelendiğinde şehir içinde 100 kilometrede 6 litre yakan araç şehir dışında yine 100 kilometrede 4.3 litre olarak yakıt harcamaktadır. Ortalama 100 kilometrede 4.9 litre yakıt tüketen model yakıt tipi olarak benzinli Euro 6 şeklinde tasarlanmıştır. Yakıt depo hacmi ise 50 litre olduğu görülmektedir.

Audi A3 Cabrio Teknik Özellikleri

Audi A3 Cabrio teknik özellikleri açısından incelendiğinde binek aracı ve araç tipi olarak da C segment şeklinde tasarlanmış. Ayrıca iki kapılı olarak üretilmiştir. Motor tipi benzinlidir ve 4 silindirdir. Üretim yılının ilk defa 2015 olduğu 2016’da ise son defa öğretildiği görülür. Azami sürat 222 kilometre/ saat olan araç 4 koltuğa sahiptir. Taşıma kapasitesi ise 500 kilogramdır. Farklı renk seçeneklerine sahip olan model Almanya’da üretilen arabalardan olan Audi markası tarafından üretilmiştir ve çokça tercih edilmektedir.

 Audi A1 1.0 TFSI Yakıt Tüketimi ve Teknik Özellikleri

buradan ulaşabilirsiniz.

1 yorum
  1. erdal diyor

    Hayatımda gördüğüm en mükemmel cabrio tiplerinden bir tanesi. Ben bu üstü açık arabaların hastasıyım ve bir gün eğer fırsatım olursa alacağım araba markasında ilk sırada yer alıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.