Audi A1 1.0 TFSI Yakıt Tüketimi ve Teknik Özellikleri

Alman markalarından olan Audi’nin üretmiş olduğu modeller genellikle en çok tercih edilen modellere sahiptir. Bunun da sebepleri arasında konfor ve teknolojik olarak gelişmişlik gösterilmektedir.

Audi A1 1.0 TFSI Yakıt Tüketimi

Audi modellerinin üretmiş olduğu Audi A1 1.0 TFSI yakıt tüketimine bakıldığında şehir içinde 5.5 lt/ km , şehir dışında ise ortalama olarak 4.1 lt/ km yani kuruş hesabı olarak da şehir içinde kilometre başına 30 kuruş, şehir dışında ise 23 kuruş yaktığı hesaplanmıştır. Genel olarak arabaların yakıt yakmasına göre ortalama bir hesap olduğunu söylemek mümkündür.

Audi A1 1.0 TFSI Teknik Özellikleri

Audi A1 1.0 teknik özellikleri olarak yakıt türünün benzin olduğu görülür. Vites olarak yarı otomatik olan modelin motor gücü 95 HP olarak hesaplanmıştır. Farklı renk seçeneklerinde bulunabilen araba modelinin motor tipinin benzinli ve 3 silindirli olduğu görülür. Bagaj ile birlikte 5 kapıya sahip olan araç azami hız süratı 180 kilometre/ saat olarak belirlenmiştir. 520 kilogram taşıma kapasitesine sahiptir. Bagaj kapasitesi ise 270 litredir.

Audi A1 1.6 TDİ Yakıt Tüketimi ve Teknik Özellikleri

buradan ulaşabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*